Volkswagen Polo 1.2 TSI Comfortline
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Variant | 1.2 TSI Comfortline |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.039 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | PJ-819-D |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
200.574 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,6 l/100km |
| Verbruik stad | 5,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,0 l/100km |
| CO2-emissie | 107 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 49.537 km
- Uitgeest
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 144.698 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 108.507 km
- Uitgeest