Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Style / Carplay / Automaat
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Cross |
| Variant | 1.0 TSI Style / Carplay / Automaat |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.175 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | G-087-NG |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
119.017 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 21-11-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,0 l/100km |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,5 l/100km |
| CO2-emissie | 114 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: T-Cross
Type: 1.0 TSI Style / Carplay / Automaat
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 585 kg
GVW: 1.760 kg
Wielbasis: 255 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Tijdloos design en betrouwbare techniek zijn kernwaarden van het merk Volkswagen. Deze positieve eigenschappen ziet u allemaal terug in deze T-Cross. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze T-Cross, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem via knoppen op het stuur. De auto is voorzien van een draadloze telefoonlader, zodat uw smartphone tijdens de rit 100% wordt. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Natuurlijk behoren parkeersensoren achter, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen T-Cross samen. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Volkswagen te reserveren.
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Volkswagen T-Cross
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 56.524 km
- Sassenheim
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 145.192 km
- Sassenheim
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 224.272 km
- Heerhugowaard