Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 4Motion Sport Business R | Panoramadak | R-Line |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Variant | 2.0 TSI 4Motion Sport Business R | Panoramadak | R-Line | |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.395 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
Voertuig
| Kenteken | X-211-VZ |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 46.249 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 01-03-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1984 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 190 Pk |
| Vermogen Kw | 140 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,8 l/100km |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 20.113 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 77.481 km
- Uitgeest
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 73.036 km
- Vinkel