Volvo XC40 1.5 T5 Recharge R-Design | 360 camera | Carplay |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volvo |
| Model | XC40 |
| Variant | 1.5 T5 Recharge R-Design | 360 camera | Carplay | |
| Modelreeks | 2018 - 2022 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.712 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | JTK-15-S |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 97.959 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | FUSION RED (725) |
| Interieur materiaal | Skai |
| Interieur kleur | CHCOAL/AGNES/NUBUCK/CHCOA (RL00) |
| APK Datum | 22-10-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1477 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 179 Pk |
| Vermogen Kw | 132 Kw |
| Koppel | 265 Nm |
| CO2-emissie | 48 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volvo
Model: XC40
Type: 1.5 T5 Recharge R-Design
Referentienummer: 692728
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 48 liter
Actieradius: 45 km
Transmissie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Vooras: Lichtmetalen velgen
Achteras: Lichtmetalen velgen
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 578 kg
GVW: 2.290 kg
Afmetingen (LxB): 443 x 187 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 11 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 48 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Overige informatie
Basiskleur: rood / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Volvo XC40 heeft 97959 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2021. De elektromotor zorgt voor snel en traploos optrekken bij ieder stoplicht. Een van de vele voordelen van deze hybride auto. We nemen u in gedachten even mee. Stop uw bagage moeiteloos achterin dankzij de elektrisch bediende achterklep, neem plaats achter het stuur en zie meteen het luxe lederen interieur. Even het elektrisch bediende glazen panorama dak open en rijden maar! Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Wind, sneeuw, hagel, regen... allemaal vergeten als u het verwarmd stuurwiel in handen heeft. Verder is de Volvo uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Het digitale dashboard rekent mee, denkt mee en rijdt mee. Alle info overzichtelijk in beeld, overal. De 360 graden camera wordt mogelijk gemaakt door vier camera's die tezamen werken om zo een uitgebreid zicht te bieden, wat van grote waarde is bij het navigeren door smalle straatjes en parkeerplekken. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De file assistent verzacht het fileleed door automatisch veilig afstand te houden tot de voorligger en zo nodig zelfs te stoppen als de rij tot stilstand komt. Deze auto gaat met u in gesprek. Hij vertelt u dankzij remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via uw smartphone. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, navigatiesysteem met harde schijf, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en electronic climate control.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volvo XC40 samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Volvo. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Als een fiets of ander voertuig zich in de dode hoek bevindt, waarschuwt het actieve dodehoekdetectie. Dit helpt ernstige ongelukken voorkomen. Met voorzieningen als forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Kenteken: JTK-15-S
Km stand: 97959
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Volvo XC40
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 62.907 km
- Vlissingen (Ritthem)
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 66.601 km
- Waarland
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 103.821 km
- Sassenheim