Volvo XC70 2.5 T Cross Country Comf. Line Airco, LMV, Automaat, Lederen bekleding Geartronic
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volvo |
| Model | XC70 |
| Variant | 2.5 T Cross Country Comf. Line Airco, LMV, Automaat, Lederen bekleding Geartronic |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.668 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 13-PB-RP |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand |
314.970 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2521 |
| Cilinders | 5 |
| Vermogen Pk | 210 Pk |
| Vermogen Kw | 154 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 11,1 l/100km |
| Verbruik stad | 15,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 8,7 l/100km |
| CO2-emissie | 266 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 172.995 km
- Heerhugowaard
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 134.816 km
- Schoorl
- Benzine
- 2007
- Handgeschakeld
- 190.915 km
- Ede