Kia Venga 1.4 CVVT Edition ** RIJKLAARPRIJS **
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Venga |
| Variant | 1.4 CVVT Edition ** RIJKLAARPRIJS ** |
| Modelreeks | 2015 - 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.153 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | TR-828-S |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
115.799 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | (e5b) dark gun metal m |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | (EQ) |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1396 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Koppel | 137 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,6 l/100km |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,1 l/100km |
| CO2-emissie | 130 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Kia
Model: Venga
Type: 1.4 CVVT Edition
Typenummer: DNW5D1615GGLC4
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 169 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 557 kg
GVW: 1.710 kg
Afmetingen (LxB): 408 x 177 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Nette Kia Venga voorzien van o.a. climate control, cruise control, elektrisch panorama dak, navigatiesysteem, camera, enz. Boekjes aanwezig.
PREMIUM OCCASION!
Onze PREMIUM occasions worden rijklaar aangeboden en afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie, 1 jaar Pechhulp EU, reguliere onderhoudsbeurt, nieuwe APK, minimaal een halve tank brandstof en professionele autoreiniging van binnen en van buiten. Er komen dus GEEN extra kosten bij.
Even voorstellen…
Hans Fatels & Ted van Beek. In 2016 hebben wij een doorstart gemaakt met Autobedrijf Iglesias, toen al 26 jaar een begrip aan de Rijksstraatweg in Heemskerk. Ted is al ruim 18 jaar betrokken en Hans werkt al sinds zijn vijftiende in dit mooie autobedrijf. Sinds december 2018 staat onze eigen naam op de gevel: Fatels & Van Beek. Met een nieuwe naam en dezelfde service zetten we voort waar we altijd goed in zijn geweest: Een persoonlijk, vakkundig, servicegericht autobedrijf voor alle merken. Samen met onze ervaren monteurs staan we iedere dag voor u klaar.
Graag tot ziens!
Hartelijke groet,
Hans Fatels & Ted van Beek
Waar staat deze Kia Venga
Carteam Fatels & Van Beek
Rijksstraatweg 23a
1969LB Heemskerk
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 96.625 km
- Honselersdijk
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 96.433 km
- Sassenheim