Opel Corsa 1.4-16V Color Edition Airco, Navigatie, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Corsa |
| Variant | 1.4-16V Color Edition Airco, Navigatie, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 40-RGP-3 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
245.707 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | 30-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1398 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 101 Pk |
| Vermogen Kw | 74 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,7 l/100km |
| Verbruik stad | 7,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 134 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 242.226 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 151.510 km
- Heerhugowaard