Opel Grandland X 1.2 Turbo Business Executive
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Grandland X |
| Variant | 1.2 Turbo Business Executive |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.293 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 696 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | XL-035-G |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
105.984 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | 17-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,5 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 76.339 km
- Liessel
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 26.994 km
- Liessel
- Elektrisch/Benzine
- 2023
- Automatisch
- 111.068 km
- Grootebroek