Renault Grand Scénic 1.2 TCe Collection
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Grand Scénic |
| Variant | 1.2 TCe Collection |
| Modelreeks | jul 2012 - mrt 2013 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.405 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | 67-ZRN-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand |
178.580 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | 07-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1198 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Koppel | 190 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,1 l/100km |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 140 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Grand Scénic
Type: 1.2 TCe Collection
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 60 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 785 kg
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 185 x 168 cm
Wielbasis: 277 cm
Historie
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Bedrijfsinformatie
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle.
Optioneel garantiepakket met grote beurt €595,-
Waar staat deze Renault Grand Scénic
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 94.495 km
- Purmerend
- Benzine
- 2023
- Handgeschakeld
- 68.000 km
- Ritthem
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 119.995 km
- Purmerend