Seat Ateca 1.0 EcoTSI Style Business Intense eindejaars actie!!!
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Seat |
| Model | Ateca |
| Variant | 1.0 EcoTSI Style Business Intense eindejaars actie!!! |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.213 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZN-350-F |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
146.350 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 122 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Seat
Model: Ateca
Type: 1.0 EcoTSI Style Business Intense eindejaars actie!!!
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 647 kg
GVW: 1.860 kg
Wielbasis: 264 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Zeer nette seat ateca Business intense uit het jaar 2019.
Een nette en goed rijdende seat ateca.
Een rijk uitgeruste auto met airco, apple carplay, achteruitrijcamera, lichtmetalen velgen etc etc
De prijs genoemd in de advertentie is inclusief garantie en afleverpakket.
Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u ons altijd bellen of mailen.
Gelieve voor uw komst even te bellen om eventuele teleurstelling te voorkomen.
Waar staat deze Seat Ateca
Carteam Autoservice van Langen
Damweg 1
1871 BM Schoorl
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 105.402 km
- Grootebroek
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 19.465 km
- Heemskerk