Volkswagen Golf 2.0 TSI GTI | Panoramadak | Xenon | Parkeer sensoren | Stoel verwarming |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Variant | 2.0 TSI GTI | Panoramadak | Xenon | Parkeer sensoren | Stoel verwarming | |
| Modelreeks | 2012 - 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.292 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | GRX-21-N |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 133.291 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Alcantara |
| APK Datum | 06-11-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1984 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 220 Pk |
| Vermogen Kw | 162 Kw |
| Koppel | 350 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,4 l/100km |
| Verbruik stad | 8,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,3 l/100km |
| CO2-emissie | 148 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Golf
Type: 2.0 TSI GTI
Modelcode: VII, 5G
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,5 s
Topsnelheid: 244 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 558 kg
GVW: 1.850 kg
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 148 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Volkswagen Golf
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2023
- Automatisch
- 84.242 km
- Uitgeest
- Benzine
- 2013
- Automatisch
- 175.181 km
- Voorschoten
- Elektrisch/Benzine
- 2016
- Automatisch
- 154.140 km
- Oudkarspel