Volkswagen T-Cross 1.0 TSI Style / Camera / carplay / Stoelverwarming
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Cross |
| Variant | 1.0 TSI Style / Camera / carplay / Stoelverwarming |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.170 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | S-294-JT |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 78.308 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 09-07-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| CO2-emissie | 112 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: T-Cross
Type: 1.0 TSI Style / Camera / carplay / Stoelverwarming
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 580 kg
GVW: 1.750 kg
Wielbasis: 255 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Het is een van de kernwaarden van het merk Volkswagen: veiligheid. Achter het stuur van een Volkswagen heeft u altijd de controle, u bent heer en meester en uw auto doet altijd wat u wilt. Met dat uitgangspunt is ook deze T-Cross ontwikkeld. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze T-Cross. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! In deze uitvoering is de T-Cross voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. U kunt het audiosysteem bedienen vanaf het stuurwiel, dit zorgt ervoor dat u uw aandacht op de weg kunt blijven houden. Geef uw smartphone onderweg weer energie; zonder snoer, met de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Uiteraard voorzien van Qi-technologie. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De uitrusting van deze auto is met parkeersensoren achter, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Met het accident avoidance system heeft u een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Volkswagen T-Cross
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2025
- Handgeschakeld
- 21.011 km
- Uithoorn
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 119.017 km
- Sassenheim
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 56.524 km
- Sassenheim