Opel Corsa 1.2 Edition |NAP|1e Eigenaar|
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Corsa |
| Variant | 1.2 Edition |NAP|1e Eigenaar| |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
Voertuig
| Kenteken | L-131-GJ |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand |
75.571 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 05-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 75 Pk |
| Vermogen Kw | 55 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,1 l/100km |
| Verbruik stad | 4,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,7 l/100km |
| CO2-emissie | 93 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 242.226 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 245.707 km
- Roelofarendsveen