Volkswagen Golf Plus 1.6 Comfortline
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Variant | 1.6 Comfortline |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.283 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 75-GBD-9 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
284.323 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| APK Datum | 13-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1595 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 102 Pk |
| Vermogen Kw | 75 Kw |
| Koppel | 148 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,7 l/100km |
| CO2-emissie | 183 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2007
- Automatisch
- 221.293 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2007
- Handgeschakeld
- 222.356 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 128.651 km
- Sassenheim